Według oferty, którą zaprezentowaliśmy podczas rekrutacji można zapisać dziecko do klasy:

 • artystycznej,
 • z dodatkowym językiem francuskim,
 • z dodatkowym językiem niemieckim.

Deklaracje są do pobrania na stronie szkoły, można je pobrać, wydrukować, zeskanować lub wypełnić i wysłać  na e-mail szkoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) albo przynieść do sekretariatu do piątku 26 czerwca.

deklaracja wyboru klasy

Listy klas zostaną wywieszone w holu szkoły po 15 sierpnia.

W klasie I uczniowie będą korzystać z serii podręczników oraz zestawu ćwiczeń wydawnictwa Nowa Era „Wielka przygoda”, które na początku września otrzymają w szkole. Obowiązkowa będzie nauka języka angielskiego.

Jeżeli zadeklarują Państwo uczestnictwo dziecka w lekcjach religii trzeba będzie indywidualnie zakupić  podręcznik „Pan Bóg jest naszym ojcem” (dwie części) pod red. ks. dr P. Płaczki, wyd. św. Wojciecha w Poznaniu.

W szkole funkcjonuje świetlica, która otwarta jest w godz. 6.45 – 16.30. Mogą w niej przebywać uczniowie, których rodzice pracują. Kartę zapisu dziecka do świetlicy można także pobrać ze strony szkoły.

karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2020/2021

Możecie Państwo również kompletować wyprawkę, jednak szczegółowe informacje dotyczące niezbędnego wyposażenia będą przekazane na pierwszych lekcjach nowego roku szkolnego.

Poniżej przykładowe elementy wyprawki dla ucznia:

 • blok techniczny kolorowy x2
 • blok techniczny biały x2
 • wycinanki x 2- (zeszyt papierów kolorowych)
 • plastelina
 • farby plakatowe + 3 pędzle różnej grubości
 • 2 teczki papierowe
 • kredki typu Bambino (świecowe)
 • kredki ołówkowe
 • klej (najlepiej w sztyfcie)
 • nożyczki
 • gumka
 • temperówka
 • ołówki dobrze zatemperowane x3
 • zeszyt 16 kartkowy w kolorową linię
 • zeszyt 16 kartkowy w kratkę
 • strój na w-f (spodenki i biała koszulka)
 • obuwie zmienne na białej podeszwie