„Wolności nie można tylko posiadać… Trzeba ją stale zdobywać ...”

(Jan Paweł II).

W tym roku świętujemy w całym kraju 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z tym Siódemka zaplanowała szereg ciekawych działań mających na celu uczczenie tego doniosłego wydarzenia. Wszyscy przyszli dziś do szkoły odświętnie ubrani (w barwach ojczystej flagi).

Na czwartej godzinie lekcyjnej cała społeczność szkolna spotkała się na boisku i rozpoczęło się wspólne świętowanie. Stu uczniów wzięło udział w symbolicznym biegu i spacerze po ulicach Stargardu.

Na koniec wszyscy razem utworzyliśmy z białych i czerwonych kartek wielką flagę Polski. Pokazaliśmy, że pamiętamy, dziękujemy i jesteśmy dumni.

Zobaczcie sami .... .

Składamy serdeczne podziękowania firmie fotografia.stargard.pl za zaangażowanie

i pomoc w realizacji zadań związanych z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Mały Samorząd Uczniowski ogłasza Konkurs Plastyczny pod hasłem:

„Polska Mistrzem – Portret Siatkarza.”

Przygotowane dowolna techniką prace proszę przynosić do świetlicy szkolnej,

do dnia 31 października 2018 r.

Drodzy rodzice!

W szatni świetlicy dzieci pozostawiły bluzy i stroje od wf-u. Proszę o sprawdzenie i odebranie zagubionych rzeczy.

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Stargardzie zorganizował festyn ,,PROMOCJA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA NA PRZESTRZENI STU LAT” oraz wystawę ,,HISTORIA ZNANA I NIEZAPOMNIANA NA PRZESTRZENI STU LAT” w Parku Chrobrego przy Teatrze Letnim.  Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za wsparcie,  pomoc  oraz wieloletnią współpracę,  przede wszystkim za poświęcenie swojego czasu na pomoc innym.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom którzy przez te lata angażowali się w akcję  PCK organizowane w naszej szkole.