Klasy I-III

W sobotę, 15 czerwca z okazji  Dni Stargardu odbyły się ZAWODY PŁYWACKIE KLAS II i III STARGARDZKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników: Martyna Słowińska 2a, Łucja Grygoruk 2c, Blanka Nalazek 2c, Szymon Borzyszkowski 2c, Dawid Jędrzejczak  2c, Celina Orłowska 3a, Lilianna Skowronek 3a, Łukasz Stańczyk 3b, Marcin Węcławik 3b.

Nasi uczniowie spisali się rewelacyjnie, zdobywając 7 medali w konkurencjach indywidualnych:

Łucja Grygoruk – złoty medal w kategorii dziewczynki klas 2, styl grzbietowy

Martyna Słowińska – srebrny medal w kategorii dziewczynki klas 2, styl grzbietowy

Blanka Nalazek  – brązowy medal w kategorii dziewczynki klas 2, styl dowolny

Celina Orłowska – srebrny medal w kategorii dziewczynki klas 3, styl  dowolny

Lilianna Skowronek  - brązowy  medal w kategorii dziewczynki klas 3, styl grzbietowy

Dawid  Jędrzejczak - złoty  medal w kategorii chłopcy klas 2, styl  dowolny

Łukasz Stańczyk - brązowy  medal w kategorii chłopcy klas 3, styl grzbietowy

Równie wspaniale popłynęła nasza sztafeta.

Sztafeta w składzie: Martyna Słowińska, Łucja Grygoruk, Blanka Nalazek, Szymon Borzyszkowski, Dawid Jędrzejczak, Celina Orłowska  zajęła I miejsce i puchar dla szkoły.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE

Dzień niezwykłych atrakcji czekał na nas w Rodzinnym Parku Rozrywki „Owadogigant” w Lubnicy, który odwiedziliśmy 5 czerwca. Uczniowie klas Ib i IIc  spędzili na terenie parku kilka godzin wypełnionych ciekawymi zajęciami i zabawami. Ścieżka edukacyjna z przewodnikiem to niezwykła lekcja biologii w terenie.

Udział w warsztatach paleolontologicznych to nowe doświadczenie i ciekawa lekcja  badawcza. Dzieciom podobała się też gra terenowa, której celem było z pomocą mapy, znalezienie, odszyfrowanie znaków oraz ułożenie hasła.

Dzieci korzystały z dostępnych urządzeń na kilku  placach zabaw dlatego niechętnie opuszczały to miejsce pozwalające na kreatywną zabawę w otoczeniu wspaniałej przyrody.

Polecamy to miejsce.