Oglądajcie nas również

SIÓDEMKOWICZU!

Nie chcesz się nudzić w ferie zimowe?

Siedzieć sam w domu, oglądać TV?

Masz to na co dzień!

A może chcesz spędzić ten czas wesoło w szkole?

W dniach 10.-14.02. 2020 w szkole będzie zorganizowana półkolonia zimowa dla chętnych uczniów.

W programie zajęć, m.in.: wyjazd na basen, wyjście do kina, na łyżwy, do muzeum, do sali zabaw, warsztaty kreatywne, zajęcia sportowe. Półkolonia jest odpłatna, a liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowa informacja i zapisy u wicedyrektor Małgorzaty Goździk

Zapraszamywink

W ramach dalszych działań programu „7 eko – kroków”:

wykonaliśmy wystawę naszych zdjęć o wodzie oraz plakatów związanych z zanieczyszczeniami wody,

Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny    Anioł, Archanioł, Pokój, Spokojny

W  piątek  mogliśmy  obejrzeć  piękne,  nastrojowe  jasełka  przygotowane  przez  naszych  uczniów i  Panie  katechetki. Oto  fotorelacja  z tego  przedstawienia.