Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali dla społeczności uczniowskiej naszej szkoły świąteczne wigilijne spotkanie online.

Wspólnie  obejrzeliśmy  świąteczne  filmiki,  wysłuchaliśmy  piosenek, wierszy i  opowieści   wigilijnych,  złożyliśmy  życzenia  wprowadzając   wszystkich  w świąteczny nastrój.

Dziewczyna, Prezent, Przedstawia, Boże Narodzenie

Członkowie Samorządu Uczniowskiego wzięli udział w akcji pod patronatem MEN „Razem na święta”.

W ramach działań uczniowie przygotowali kartki świąteczne oraz upiekli wspólnie pierniczki. Zostały  one przekazane osobom starszym oraz samotnym z naszego miasta oraz okolic.

Pod koniec października ruszyła coroczna akcja zbiórki groszy. W związku z zawieszeniem nauki szkolnej i zdalnym nauczaniem zachęciliśmy wszystkich uczniów do gromadzenia grosików w swoich domach. Akcja w tym roku trwa od 26.10.2020 r. – 31.05.2021 r.

Działacze Samorządu Uczniowskiego zaproponowali konkurs na zdjęcie „Misia w kapturze”. Pomysł ten narodził się z okazji Międzynarodowego Dnia Misia, który przypada 25.11.

Dziękujemy osobom, które wzięły w nim udział: Oliwii Jędrzejczak i Blance Sławińskiej z klasy 6e, Kornelii Sadowskiej z klasy 5a oraz Julii Olszowy z klasy 4b i jej siostrze Natalii z klasy 1a.