Już po raz trzeci 15 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 sympatycznie „przywitali” małą Vasthi i jej historię o kropce. Ten dzień obchodzony jest na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Jest to święto, które w naszej szkole skupia wszystkich uczniów danej  klasy wokół „kropkowego”  zadania. Ozdabiane   są  sale  lekcyjne,  korytarze,  uczniowie zakładają  ubrania  w   kropki,  malują   twarze. Z każdego miejsca szkoły spoglądają na nas wesołe, kolorowe kropki

W  tym  roku  hasłem  wywoławczym  było  -  Klasowe  drzewko  szczęścia. Uczniowie  klas  4 - 7  w cudowny, niezwykły, pełen pomysłowości sposób wyczarowali swoje drzewka, ozdobione ….kropkami z papieru, włóczki, jarzębiny, szyszek. Niecodzienny, kolorowy park szczęśliwych drzewek pojawił się w holu naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia efektów pracy uczniów SP7.

opr.JCz

Wakacje to czas zabawy i nowych wrażeń. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i bliskich. Zwracaj uwagę na zagrożenia podczas wypoczynku, aby po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia.

Przyswój sobie kilka podstawowych zasad, które pozwolą Ci spędzić lato bezpiecznie oraz poradzić sobie w trakcie zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji. Jeśli stosujesz podobne reguły - to bardzo dobrze. Pamiętaj, że żadna zasada nie daje szans na uniknięcie zagrożeń, ale z pewnością zmniejsza i to znacznie, możliwość stania się ofiarą.

W sobotę, 17 czerwca 2017 r. odbyły się kolejne już biegi uliczne zorganizowane z okazji Dni Stargardu. Uczniowie naszej szkoły oczywiście uczestniczyli w tej imprezie sportowej.

Na podium stanęli:  Jakub Zembrzuski  6d– 1 miejsce,

Kacper Niewadził  6d– 4 miejsce,

Dawid Wireński 6b– 5 miejsce,

Nikola Łabacz 6e – 3 miejsce,

Ola Jaskulska  5a– 4 miejsce,

Maciek Rogoziński 5b – 3 miejsce,

Michał Barszczewicz 5a – 4 miejsce.

W zawodach wzięli udział także: z kl. 4d – Piotr Jasiński, Kamil Bułygo, Dawid Jaslowski, Oskar Wójcicki, z kl. 4c – Wiktoria Bryguła, Miriam Podsiadło, Klara Śliwa, Marcel Staniul, z kl. 4 a – Bartek Piwowarczyk, z kl. 5a – Weronika Gacoń, Nikola Biłoskórska, Tomek Marzec, Szymon Korzelecki, z kl. 5b – Karolina Francikiewicz, Bartek Walesiak, Michał Spławski, z kl. 6b – Zuzanna Tokarska, z kl. 6d – Lilianna Mic.