W czwartek 12 grudnia 2013 r. w naszej szkole odbyło się niecodzienne spotkanie, które z pewnością wprawiło wszystkich w radosny nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

W ten niezwykły wieczór swoje talenty muzyczne, wokalne, recytatorskie, teatralne zaprezentowali uczniowie, rodzice i nauczyciele.

 

 

Na wyróżnienie zasługują przede wszystkim perfekcyjnie przygotowane jasełka. Pogodne świąteczne piosenki w języku angielskim zaśpiewali uczniowie z różnych klas. Dzięki naszym uczniom i ich rodzinom państwu Śliwom i Marciszakom oraz panu Pawłowi  Baszakowi mogliśmy na chwilę zapomnieć o zgiełku dnia codziennego i wspólnie kolędować. Uczniowie z koła recytatorsko – teatralnego zaprezentowali swe talenty, przedstawiając fragmenty „Ani z Zielonego Wzgórza”.


Swój udział w uroczystości mieli także nauczyciele naszej szkoły, którzy w kawiarence serwowali ciasta, a tuż obok niej sprzedawali pierogi, chleb, barszczyk. A wszystko to własnego, domowego wypieku.

Podczas uroczystości czynny był także kiermasz świąteczny, na którym można było kupić ozdoby świąteczne.

Pod koniec spotkania miał miejsce „hit wieczoru”. Nauczyciele naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie „Kopciuszek XXI wieku”. Zgromadzona publiczność gromkimi brawami nagrodziła niezwykły występ aktorów.


Fundusze uzyskane z tego spotkania zostaną przeznaczone na akcję „Mały podarek – dużo radości” oraz na dofinansowanie wycieczek dla uczniów naszej szkoły.