Piątek, 20 grudnia był w naszej szkole dniem szczególnym. Panowała świąteczna atmosfera - wszyscy składali sobie miłe życzenia. Świąteczny nastrój zapewnili także uczniowie, którzy w sali gimnastycznej zaprezentowali „Bożonarodzeniowe jasełka”.

Podczas tej uroczystości miała miejsce jeszcze inna niespodzianka – uczniowie utalentowani sportowo otrzymali w prezencie profesjonalne buty do biegania. Te miłe prezenty ufundowała pani Magdalena Talarek, przedstawiciel firmy Prowident Polska s.a., która ze  swoimi współpracownikami odwiedziła naszą szkołę. Pani Magda to propagatorka zdrowego stylu życia, a w szczególności biegania. Podczas uroczystości opowiedziała wszystkim o swojej pasji i wręczyła prezenty wybranym uczniom. Serdeczne podziękowania za tak miłą niespodziankę!