7 lutego grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w Grze Miejskiej na terenie Starówki. Zabawa zorganizowana została przez stargardzki oddział PTTK. Celem imprezy było poznanie historii, kultury, zabytków i walorów przyrodniczo – krajoznawczych naszego miasta, promocja turystyki, krajoznawstwa
i rekreacji oraz rywalizacja w ramach Konkursu na Najaktywniejsze SKKT. Już na Starówce otrzymaliśmy zadania do realizacji. Należało rozpoznać na mapie zabytki miasta, ustalić ich wiek oraz styl architektoniczny. Potem z fragmentu większej całości fotografii musieliśmy ustalić, jaka to budowla.
Z niektórymi poleceniami poradziliśmy sobie szybko, inne wymagały szukania i ustalania szczegółów. Finał Gry miał miejsce w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu. Nasza ekipa zajęła 3. miejsce. Byliśmy z tego bardzo dumni. Obiecujemy sobie, że następnym razem będzie lepiej. oprac. J. Czajka