Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły w nietypowy sposób przywitali  Panią Wiosnę. Skorzystaliśmy z okazji, że 27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru i zorganizowaliśmy Teatralne Wiosenalia.

Zespoły złożone z trzech klas (jedna czwarta, piąta i szósta) miały za zadanie przygotować przedstawienie teatralne (sztukę, kabaret, montaż poetycki) oraz afisze teatralne.

21 marca sala gimnastyczna zamieniła się w teatr, a część uczniów w aktorów. Licznie zgromadzona publiczność mogła gromkimi brawami nagradzać najlepszych artystów, natomiast jury oceniało występy. A występy przeszły nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się, że w SP7 jest tylu wspaniałych aktorów. Wybór najlepszych był trudny!

Biorąc pod uwagę poziom występów i prace plastyczne jury zadecydowało, że I miejsce przypadło uczniom klas 4B, 5B, 6C („Czerwony Kapturek inaczej”),

II - 4C, 5D, 6A („Rzepka” wg J. Tuwima),

III - 4D, 5A, 6B („Zagryziakowie”),

IV - 4A, 5C, 6D (montaż poetycki na podstawie wierszy J. Brzechwy).

Dziękujemy wszystkim klasom za dostarczenie tylu niezwykłych wrażeń!