Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać...

Cała wielkość naszej przygody polega na życiu,
które przychodzi do nas z pustymi rękoma,
lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone".

Romain Gray

Tymi słowami rozpoczął się Rodzinny koncert talentów. Jest on już drugą edycją i powoli wchodzi do stałego zestawu imprez szkolnych. Jego celem jest zaprezentowanie naszych zdolnych uczniów oraz ich rodziców, którzy tak jak mówi cytat, swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życia, ale także życie swojego otoczenia.


 


Podczas koncertu wystąpiło 22 uczestników. Mali artyści śpiewali, tańczyli, grali na różnorodnych instrumentach oraz recytowali wiersze. Towarzyszyli im rodzice, którzy akompaniowali małym artystom na gitarach i pianinach.

     

     

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, dzięki którym wieczór ten był niezapomnianym przeżyciem. Szczególnie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w życie naszej szkoły.