Po raz kolejny w ubiegłą sobotę, 17 maja grupa szkolnych miłośników dwóch kółek wybrała się na wycieczkę rowerową po stargardzkiej okolicy. Trasa przejazdu przebiegała ulicami naszego miasta- w miarę możliwości ścieżkami rowerowymi. Kierowaliśmy się w stronę ulicy ul. Podmiejskiej i Matejki, by stamtąd dojechać polną drogą do Grzędzic. 


Z Grzędzic pojechaliśmy do Lipnika, gdzie rodzice naszego ucznia Wiktora Jasiona z kl. 4c zorganizowali ognisko. Oprócz pieczenia kiełbasek można było poskakać na batucie, pograć w piłkę, pohuśtać się ….Atrakcji było wiele, nie chciało się wracać do domu.


Równie ciekawie spędziliśmy czas podczas rajdu nad jezioro Miedwie, który odbył się 26 kwietnia. Pogoda również dopisała, ucieszył nas nowy plac zabaw przy plaży miejskiej, gdzie duzi i mali bawią się równie dobrze. Ciekawe także było spotkanie z opiekunem i członkami pracowni żeglarskiej stargardzkiego MDK, którzy pokazali nam sprzęt pływający oraz opowiadali o swojej pasji żeglarskiej. Oczywiście nie obyło się bez ogniska i wspólnych zabaw.