24 maja na Zamku w Świdwinie odbył się finał Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. "Najpiękniejsza baśń mojego dzieciństwa".

W konkursie plastycznym udział wzięły dzieci z naszej szkoły i uzyskały nominację do etapu wojewódzkiego: w kategorii wiekowej 6-9 lat: Bartosz Walesiak kl. 2 b, Natalia Brzozowska kl. 2 c, Nikola Stec kl.2d, Marcin Winnicki kl. 2 b, w kategorii wiekowej 10-12 lat Aleksandra Tyczkowska z kl. IV a.

Wyróżnienie za wykonaną pracę w kategorii wiekowej 6-9 lat otrzymał Bartosz Walesiak za rysunek pt. "Smok Wawelski".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w Sali Rycerskiej Świdwińskiego Zamku poprzedzone krótkim koncertem lokalnego zespołu. Po całej uroczystości odbył się wernisaż prac. W konkursie udział brały dzieci z całego województwa zachodniopomorskiego.