Klasa VI B w nietypowy sposób spędziła Dzień Chłopaka. Oprócz drobnych prezentów i przygotowanych wierszy w tym dniu cała klasa udała się do Klubu Garnizonowego na Strzelnicę. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy świetnie radzili sobie z bronią. Była to wspaniała zabawa a także wykazanie się dobrym wzrokiem i celnym strzałem. Najlepszy z klasy okazał się Oliwer Zygnerski, który zdobył najwięcej punktów. Na koniec każdy dostał na pamiątkową kartkę.

 

 

 

 

Również klasa VI b pod koniec września udała się na wycieczkę klasową do nowo otworzonego Transgenicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Były tam warsztaty ekologiczne, poznaliśmy różne środowiska życia roślin i zwierząt, wykonywaliśmy zadania interaktywne oraz  oglądaliśmy doświadczenia w laboratorium chemicznym. Wszystko nam się bardzo podobało i polecamy innym. Potem udaliśmy się do podziemi Szczecina gdzie nasz przewodnik pan Jurek przybliżał nam życie mieszkańców Szczecina podczas II wojny  światowej oraz pokazywał jak wyglądały schrony Szczecina. Dzień był słoneczny i bardzo udany. Polecamy innym.