Pierwszy w tym roku rajd odbył się 16 stycznia 2015 r. i w dodatku był to rajd… nocny! Spora grupa uczniów z Siódemki wyruszyła spod Bramy Wałowej w nieznane.  Trasa wiodła polnymi drogami w stronę Strachocina. Egipskie ciemności rozświetlane były latarkami. Dzięki temu mogliśmy omijać wielkie kałuże i nierówności terenu.

W połowie trasy wśród pól rozpalone zostało wielkie ognisko, na którym mogliśmy piec wyśmienite kiełbaski. Humory dopisywały nam cały czas. Zmęczeni, ale pełni wrażeń, przed północą wróciliśmy do domów.

Kolejny rajd już za chwilę. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 7 lutego 2015 r.– sobota – na kolejną wyprawę. Tym razem pod nazwą „Odkrywamy stargardzki przemysł”. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. J. Czajką.

                                                                                                         opr. JCz