W piątek, 20 marca, nasi uczniowie przywitali długo oczekiwaną wiosnę w szkole. Niestety, chłodna aura nie pozwoliła nam tego dnia opuścić murów budynku, bawiliśmy się więc w salach lekcyjnych. Tym razem ,,Wiosenalia" przybrały nazwę ,,School's Spring", ponieważ główną rolę w zabawie odegrał język angielski. Były więc zmagania ze słówkami, przysłowiami i idiomami, szczypta geografii i gramatyki. Mury szkoły trzęsły się od okrzyków na cześć wiosny, a sala gimnastyczna drżała od slalomów z pisanką w roli głównej.

Oto wyniki poszczególnych klas:

1 miejsce - klasa 4 d,                   1 miejsce - klasa 5 b,                  1 miejsce - klasa 6 a,
 2 miejsce - klasa 4 b,                   2 miejsce - klasa 5 d,                   2 miejsce - klasa 6 d,
  3 miejsce - klasa 4 e,                   3 miejsce - klasa 5 c,                    3 miejsce - klasa 6 c,
   4 miejsce - klasa 4 a,                   4 miejsce - klasa 5 a;                     4 miejsce - klasa 6 b;
    5 miejsce - klasa 4 c;

Wszystkie starsze klasy mogły więc spędzić ciekawie część tego wiosennego dnia, a przy okazji sprawdzić się w różnorodnych konkurencjach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom z klas 4 - 6 oraz nauczycielom dziękujemy za dobrą zabawę oraz wszelką pomoc.

 

   

 See you soon.