W piątek 22 maja 2015 roku nastąpiło oficjalne otwarcie kompleksu boisk przy ulicy 11listopada w Gimnazjum nr 3. Z tej okazji zorganizowano wiele imprez okolicznościowych, m.in. zawody zapaśnicze oraz turniej piłki nożnej.

W zawodach zapaśniczych nasi reprezentanci zajęli drużynowo II miejsce, a uczniowie kl. 2b Oskar Prokorym i Jakub Kuwałek stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając indywidualnie złote medale.

Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Mamoń kl. „0a”, Kacper Kulwiński kl. 1a, Oskar Prokorym i Jakub Kuwałek z kl. 2b, Bartek Kiszka kl. 2c, Kamil Bułygo kl. 2d, Krystian Stachniuk kl. 3d, Julia Wilczyńska kl. 4a.

W turnieju piłkarskim wzięło udział 6 drużyn – SP 1, SP 7, SP 8 oraz trzy drużyny Gimnazjum 3. Nasi zawodnicy zajęli w turnieju II miejsce.

Na boisko wybiegli: z kl. 6a – Jakub Ćwiek, Michał Makowski, Jakub Polus, z kl. 6b – Kacper Balik, Jan Liśkiewicz, z kl. 6c – Oliwer Korolczuk, z kl. 6d – Michał Chojna, Jakub Grębicki, Dawid Rezaeian, Jakub Nowak. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar dla szkoły. Gratulacje!

Galeria zdjęć.