Szkolne Koło Rowerowe tej wiosny jak co roku działa aktywnie. Grupa szkolnych miłośników dwóch kółek zaprasza na wycieczki rowerowe po stargardzkiej okolicy. Trasa przejazdów przebiega ulicami naszego miasta i okolic- w miarę możliwości ścieżkami rowerowymi, których liczba powoli wzrasta.


Tej wiosny odwiedziliśmy już OSiR nad jeziorem Miedwie, gdzie m.in. można skorzystać z „siłowni pod chmurką” czy pobawić się na nowym placu zabaw. Uczestniczyliśmy także po raz kolejny w Rowerowej Masie Krytycznej ulicami naszego miasta z okazji Dnia Ziemi. Rajd ten kończył się piknikiem na Żabim Uroczysku.


Miło wspominamy ognisko w Kunowie, gdzie dzięki gościnności tamtejszej szkoły podstawowej upiekliśmy smaczne kiełbaski. Atrakcji zawsze jest wiele, nie chce się wracać do domu. Sport i zabawa na świeżym powietrzu to dobry sposób na zdrowie i super humor!