Wszelkie znaki na niebie wskazywały, że rajd się nie odbędzie. Ciężkie ołowiane chmury zachęcały do siedzenia w domu. A jednak…. Znalazła się grupa śmiałków, która 30 maja stawiła się na boisku SP7, aby wyruszyć na rajd. Piechurzy udali się piękną ścieżką rowerową w stronę największego zakładu przemysłowego w Stargardzie – Brigestone’u.

Po drodze podziwialiśmy przecudne ukwiecone łąki i pola. Przy okazji odbyła się szybka ustna kartkówka z przyrody na temat polnych kwiatów- maków, chabrów, rumianków, łubinów oraz rozpoznawania śladów zwierzyny leśnej.

Po dotarciu do celu wycieczki – bram zakładu, niestety, nie weszliśmy do środka, gdyż byliśmy …za mali na zwiedzanie. Cały obiekt obejrzeliśmy z zewnątrz i byliśmy pod wrażeniem ogromu budynków i hal. Do domu wróciliśmy z os. Lotnisko …autobusem MZK.

Opr. JCz

 

 

New layer...