Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 2 czerwca 2015r.na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Trójboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody obejmowały trzy lekkoatletyczne konkurencje: bieg na odcinku 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli – Oliwia Gryczuk z kl. 5d i Robert Romanowski zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Oto wyniki naszych zawodników:

dziewczęta -  Oliwia Gryczuk 5d – 3 miejsce, Julianna Łopusiewicz 5d – 10 miejsce, Nicole Wolff 6d – 16 miejsce, Karolin Dmitruk 5d – 29 miejsce, Agata Kruk 5b – 32 miejsce, Zuzanna Soboń 5c – 41 miejsce, Anna Mordas 5c – 46 miejsce;

chłopcy -  Rober Romanowski 5c – 1 miejsce , Jakub Jaremczak 5a – 4 miejsce, Jakub Ruta 5d – 15 miejsce, Jakub Spławski 5b – 27 miejsce, Kacper Langner 5d – 29 miejsce,  Jakub

Słoński 5a – 36 miejsce, Jacek Basiak 5c – 43 miejsce, Bartek Jasiak 5c – 47 miejsce.

11 czerwca w Złocieńcu odbył się finał wojewódzki, w którym udział wzięła Oliwia Gryczuk i Robert Romanowski.

Oliwia mimo kontuzji prawej ręki zajęła w zawodach 35 miejsce, natomiast Robert spisał się rewelacyjnie- ostatecznie ukończył zawody na wysokiej siódmej lokacie!

Wielkie gratulacje dla naszych sportowców!