W miniona sobotę 18 dzieci z Kółka Misyjnego działającego przy Szkole Podstawowej nr 7 wzięło udział w  Archidiecezjalnym Spotkaniu Kółek Misyjnych Dzieci  w Szczecinie. W tym roku było to spotkanie szczególne obecny był bowiem z nami na spotkaniu bł. Jose! Relikwie chłopca zostały uroczyście wniesione na początku spotkania, wszystkie więc zabawy, przedstawienia i animacje muzyczne odbywały się w obecności bł. Jose Del Rio.

 

Każde dziecko na spotkanie przygotowało sobie meksykański kapelusz a wspólnie wykonaliśmy flagę, która miała być odzwierciedleniem pracy kółka oraz hasła tegorocznego spotkania „Viva Cristo Rey” i „Broń tego, w co wierzysz”!

Podczas spotkania w Szczecinie flaga naszego kółka zajęła II miejsce w konkursie na najpiękniejszą  flagę! Bardzo się z tego ucieszyliśmy. Wracając ze spotkania pociągiem dzieliliśmy się wrażeniami, emocjami i już cieszyliśmy się na następny raz!

 

VIVA CRISTO REY!

Iwona Marciszak