Hej! To znowu MY! Klasa 3e

We wtorek, 8 listopada, przystąpiliśmy do akcji "Śniadanie daje moc". Dzieci podzieliły się na grupy. Każda grupa przygotowywała swoją wyspę, pamiętając o estetyce stołu i pomysłowości dań. Wszyscy umyli ręce i... zabrali się do pracy. Czuliśmy się jak w "Masterchef Junior".

 

 

Potem, w obecności pani vice dyrektor Małgorzaty Goździk, szefowie stołów dokonali prezentacji swoich wysp i potraw. Ile tambyło pyszności i wszystko w zdrowym wydaniu: owoce, warzywa, nasiona sezamu, słonecznika, dyni, twarożki i jogurt naturalny w różnej odsłonie oraz suszone owoce Po obfitym i zdrowym posiłku dzieci wpadły na pomysł stworzenia zdrowych tac i poczęstowania dzieci z innych klas. My wiemy, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, i że jakie śniadanie zjesz, taki będziesz miał dzień . A czy ty również wiesz....? Zachęcamy do spędzenia takiego dnia w szkole, było pysznie, innowacyjnie, aktywnie, zgodnie i... wesoło.