W zimny sobotni poranek, 19 listopada,  grupa piechurów z SP7 wyruszyła na trasę rajdu zorganizowanego przez stargardzki oddział PTTK. Tym razem droga prowadziła spod Cmentarza Komunalnego poprzez Giżynek, potem piękną ścieżką  rowerową  w stronę Golczewa, następnie przez  polne i leśne drogi w kierunku Lipnika.

 

W centrum wioski zorganizowane zostało duże ognisko, na którym uczestnicy rajdu piekli smaczne kiełbaski. W międzyczasie odbywały się konkursy sprawnościowe. Jeden z uczniów naszej szkoły – Eryk – zajął pierwsze miejsce w rzucaniu krążkami do celu. Gratulujemy.

 

Uczestnicy rajdu mieli okazję zdobyć kolejne punkty, które zaliczają się do brązowej odznaki turystycznej. Tym razem uzyskali 12 pkt. Lekko zziębnięci, ale uśmiechnięci, siódemkowi turyści wrócili do domu.

 

 

 

opr. JCz