Dzień po Mikołajkach, 7 grudnia, w naszej szkole miało miejsce nastrojowe wydarzenie – przegląd angielskiej piosenki świątecznej.

Wzięło w nim udział dziesięcioro uczniów z klas III i IV, a pod sceną szkolnej świetlicy  kibicowała im stęskniona świątecznych klimatów publiczność. Młodzi wykonawcy wybrali głównie tradycyjne, popularne i lubiane przez wszystkich piosenki i kolędy; widownia więc nie była zawiedziona.

Większość młodych piosenkarzy wykazała się świetną znajomością tekstu i melodii, opanowała trudną sztukę angielskiej wymowy i z powodzeniem zaprezentowała się na scenie. Co najważniejsze, wykonawcy wygrali z tremą i za to należą im się ogromne brawa.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym, którzy pomogli im przygotować występ. Dziękujemy także życzliwej i żywo reagującej publiczności. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się znakomicie.

Oficjalne  wyniki  zostaną  ogłoszone  podczas  Świątecznego  Spotkania w SP  nr  7 w środę 14 grudnia 2016 r.

I miejsce ZUZIA SUSZ  klasa 4B

II miejsce Emilia Żółwinska  klasa. 4c