Dzień po Mikołajkach, 7 grudnia, w naszej szkole miało miejsce nastrojowe wydarzenie – przegląd angielskiej piosenki świątecznej.

Wzięło w nim udział dziesięcioro uczniów z klas III i IV, a pod sceną szkolnej świetlicy  kibicowała im stęskniona świątecznych klimatów publiczność. Młodzi wykonawcy wybrali głównie tradycyjne, popularne i lubiane przez wszystkich piosenki i kolędy; widownia więc nie była zawiedziona.

Większość młodych piosenkarzy wykazała się świetną znajomością tekstu i melodii, opanowała trudną sztukę angielskiej wymowy i z powodzeniem zaprezentowała się na scenie. Co najważniejsze, wykonawcy wygrali z tremą i za to należą im się ogromne brawa. 

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym, którzy pomogli im przygotować występ. Dziękujemy także życzliwej i żywo reagującej publiczności. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się znakomicie.

 Oficjalne  wyniki  zostaną  ogłoszone  podczas  Świątecznego  Spotkania w SP  nr  7 w środę 14 grudnia 2016 r.

 

I miejsce ZUZIA SUSZ  klasa 4B

II miejsce Emilia Żółwinska  klasa. 4c

III miejsce Kasia Pągowska, Barbara Waszkowiak, Malwina Reut  klasa 3a

III miejsce Julia Puczkarska, Agata Rychlewska  klasa 3a

 

 

Pozostali uczestnicy to:

 Paulina Witowska klasa 3b

Natan Urban klasa 3b

Jakub Grzebiela klasa 3b

 

 

 

                                                                                                        Nauczyciele języków obcych