W dniu 14 grudnia 2016 r. w Gryfinie odbył się Wojewódzki Finał Igrzysk Młodzieży  Szkolnej w Szachach.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch zawodników – Dawid Samson z kl. 6a i Gracjan Gajda z kl. 6e. Chłopcy rozegrali wiele meczy i ostatecznie zajęli w turnieju 20-te miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 13 grudnia 2016 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. Nasi zawodnicy w swojej grupie rozegrali mecze z SP 2, SP 4 (mecze wygrane) i SP 5 (mecz przegrany). W półfinale spotkali się z zawodnikami SP 8 i ich pokonali. Finał miał dramatyczny przebieg- dopiero w decydującym secie nasi zawodnicy ulegli drużynie z SP Marianowo. Ostatecznie chłopcy zajęli drugie miejsce turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 5b – Aleks Kuliński i Michał Spławski, zkl. 5c – Nikodem Ratkowski, z kl. 6b – Oliwer Patrak, Jakub Urbala, Dawid Wireński, z kl. 6d – Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski, Mateusz Grębicki, z kl. 6e – Oskar Seremak.