W grudniu, w naszej szkole  mały samorząd zorganizował konkurs  pt. ”Magiczna bombka” Technika wykonania bombek była  dowolna, liczył się pomysł i kreatywność. Uczniowie biorący udział w konkursie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności plastyczne. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie bombki były wyjątkowe i magiczne! Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu, biorąc pod uwagę wartość artystyczną, jakość i oryginalność wykonanych prac.

I   miejsce - Mateusz Szafrański kl. IIa

II  miejsce - Zosia Grabowska kl. II c   i   Alicja Morawska kl. II g

III miejsce - Michał Kamiński kl. III a   i   Zuzia Cebula kl. II f

 

 

 

Wyróżnienia:

Julia Chawryło  kl. IIg

Nikola Drozdowska kl. IIg

Ala Ksiądz  kl. IIIa

Kacper Kuliński kl. IIIa

Maja Kuna kl. IIIa

Amelia Markiewka kl. IIg

Alicja Morawska kl. IIg

Oliwia Przeczewska kl. IIa

Ala Purchała kl. IIIa

Malwina Reut kl. IIIa

Sandra Rybak kl.IIg

Wiktoria Trześniak kl. IIg

Julia Urbańska kl.IIg

Mikołaj Urbański kl. IIIb

Bartek Węglarek – Ludwichowski kl. IIg

Maria Witkowska kl. IIg