Dowiedzieliśmy się od naszych kolegów z klasy, Mai i Kamila Śmigielskich, którzy są wolontariuszami w schronisku w Kiczarowie, że ich mieszkańcom brakuje karmy, ciepłych koców, misek, smyczy.... Zrobiło nam się ich ogromnie żal, dlatego nie namyślając się zbyt długo, postanowiliśmy, wspólnie z naszą wychowawczynią, im pomóc.

Maja Śmigielska z Marysią Gołąb szybko napisały ogłoszenie, że "organizujemy akcję: "Pomagamy schronisku" i prosimy wszystkich uczniów klas  0-III o przynoszenie potrzebnych rzeczy do sali 11 A. Już następnego dnia dzieci i ich rodzice zaczęli przynosić dary dla piesków i kotków. Nasza akcja, niespodziewanie, przybrała duży zasięg i dzięki uczniom naszej szkoły i ich otwartym serduszkom odnieśliśmy sukces!!!

Dziękujemy wam!!!!

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc kociakom i psiakom ze schroniska. Uradowana pani dyrektor schroniska, podpisała dyplomy dla klas, które przyniosły najwięcej darów, a które wręczyliśmy na apelu porządkowym.

Dziękuję również pani Małgosi Śmigielskiej, która pomogła w dostarczeniu darów do schroniska

wychowawczyni klasy 3e

Marzena Hęglewicz