W miniony wtorek 5 listopada odbył się w naszej szkole drugi już raz BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 150 dzieci z klas 1-4 poznało, że można pięknie uczcić uroczystość Wszystkich Świętych, a tym samym wnieść w życie pozytywne wartości. Bawili się przy muzyce i konkursach święte i święci w pięknych strojach charakterystycznych dla wybranej postaci. Aniołowie w swej licznej gromadzie wspierali nas swą opieką. Na Balu rozstrzygnięto również konkurs plastyczny „Mój ulubiony święty".

Gościliśmy wśród świętych na Balu Panią Dyrektor Elżbietę Witczak, Panią Elżbietę Preiss (która w imieniu Pana Senatora Sławomira Preissa przyniosła dzieciom słodkie podarunki), ks.Łukasza i ks.dr Rusłana. Zabawie, tańcom i radości nie było końca! Bal prowadził pan Norbert Śliwa.

Czekamy już na następny taki Bal!     I.Marciszak