Pod koniec października zakończono szkolny konkurs na „najpiękniejszą” maskę dla najmłodszych uczniów, a rozstrzygnięcie i wyniki ogłoszono 8 listopada 2013 roku. Było to interesujące zadanie dla tych uczniów, którzy mają artystyczne zdolności i trochę dziecięcej fantazji. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego dla klas I – III i wpłynęło kilka niesamowitych prac.

Jury po długich debatach zdecydowało się przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

Wyróżnienia:

Zuzia Szych - klasa 3b,

Paulina Szyniec – klasa 3b,

Amelia Derlatka – klasa 3e.

Nagrody:

III miejsce  Hania Tomczak - klasa 1b,

II miejsce  Ania Anders - klasa 3c,

I miejsce  Oliwia Szulczewska - klasa 3c.

Nagrody ufundowane przez sponsorów – wydawnictwo Macmillan i wydawnictwo Oxford University Press oraz panią Martę Nawrot bardzo ucieszyły naszych laureatów oraz ich rodziców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych szkolnych konkursach.

Nauczyciele języka angielskiego