Długo oczekiwana przez uczniów klas szóstych wycieczka do Warszawy wreszcie doszła do skutku.

W dniach 23-26 maja większość młodych turystów po raz pierwszy przyjechała do stolicy. Program wycieczki był bardzo obszerny. W ciągu 4 dni przy cudownej pogodzie udało nam się zwiedzić wszystkie miejsca godne obejrzenia.            

Byliśmy w Wilanowie, Łazienkach, wjechaliśmy na taras widokowy PKiN, zwiedziliśmy Sejm, Stadion PGE Narodowy, stadion Legii, zajrzeliśmy do TVP, poeksperymentowaliśmy w Centrum Nauki Kopernik, wzięliśmy udział w lekcji historii w Muzeum Powstania Warszawskiego, odbyliśmy długą trasę z przewodnikiem Traktem Królewskim, przejechaliśmy się metrem, zahaczyliśmy o Trójkę, zrobiliśmy szybkie zakupy w Złotych Tarasach.
I to chyba wszystko! Warszawa zrobiła na nas niesamowite wrażenie.

                                                                                               opr. JCz