Ta uroczystość uświetniła bardzo ważne wydarzenie

z życia  szkoły – dwudziestolecie nadania szkole imienia.

 

Rodzinny Koncert Talentów - jak zostało powiedziane na powitanie - odbywa się z potrzeby serca, zarówno dzieci, jak i rodziców oraz nauczycieli. Większość uczestników imprezy to artyści, którzy pojawiali się corocznie na tym wspaniałym spotkaniu. Na ekranie zostały zaprezentowane zdjęcia uczestników, którzy występowali podczas poprzednich edycji.

Rodzinny Koncert Talentów uświetniła swoją obecnością wiceprezydent Stargardu, pani Ewa Sowa oraz przedstawiciele stargardzkich mediów, kultury i biznesu.


Na początek imprezy – wielka niespodzianka – pani Anna Bukowska, pani Anna Kasprzak oraz dwaj nauczyciele naszej szkoły zaprezentowali w brawurowym wykonaniu przeboje zespołu Abba, reaktywowanego specjalnie na potrzeby tej  uroczystości.

 

Potem, przed licznie zgromadzoną publicznością swoje umiejętności wokalne-jako pierwsza z uczniów naszej szkoły-zaprezentowała Kornelia Sadowska wykonując  z wdziękiem piosenkę pt. Kret.

Nie zabrakło również duetu rodzinnego pana Eryka Wieleby z córką oraz rodziny państwa Spławskich, którzy wystąpili w składzie mieszanym, dając próbkę muzyki najwyższych lotów przyprawioną elementami jazzu, funka i bluesa, rocka i muzyki współczesnej.

Po muzycznych przeżyciach Klara Śliwa przeniosła widzów w świat tańca z układem figur akrobatycznych. Zauroczyła też wszystkich swoim talentem wokalnym Karina Maślanka, której towarzyszyły koleżanki z klasy, w piosence Pięknie żyć.