Najbardziej żądni przygód uczniowie z naszej szkoły w piątek - 12 stycznia 2018 r. - wyruszyli spod Bramy Wałowej na pierwszy w tym roku kalendarzowym rajd. I do tego rajd …nocny. Grupa z SP7 stanowiła 20 osób – byli to przede wszystkim uczniowie klas 4D i 4E. Brawo za odwagę!

Trasa prowadziła polnymi drogami w stronę Strachocina. Każdy miał latarkę, aby oświetlać sobie szlak. Przydawały się one szczególnie wtedy, gdy przed nami pojawiały się olbrzymie kałuże i nie było wiadomo, jak je obejść.   Na   zmęczonych  i  zmarzniętych   piechurów  na   terenie  szkoły w  Starchocinie czekało ognisko, przy którym można było upiec sobie kiełbaskę.

Mimo zimna, ciemności, błota wszyscy wrócili z rajdu szczęśliwi. Duża w tym zasługa uczniów klasy 7D – Lili Mic, Nel Kawczyńskiej, Oliwii Kowalczyk, Darka Krusa, którzy świetnie poradzili sobie w roli „opiekunów” grupy.

                                                                                                         opr. JCz