Prawdziwy Świąteczny czas oczekiwania na Boże Narodzenie już się zaczął. To czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie troski i miłości. Już niedługo wszyscy będziemy się grzać w cieple choinkowych światełek w naszych domach. Ale najpierw choinkowe światełka zabłysły w naszej szkole. W holu szkoły stanęła piękna, ogromna choinka, którą przywiozła Pani Wioletta Oleszak – Czuczwara.

W środę 4 grudnia uczniowie klas 1-3 ubierali świąteczne drzewko. Do pomocy dołączyli rodzice klasy 1a: Panie Wioletta Oleszak – Czuczwara, Ewa Kochańska i Sylwia Wolska. Jesteśmy wdzięczni za zapach prawdziwej, żywej choinki, za blask płynący z kolorowych bombek. Wszystkim uczniom udzielił się piękny przedświąteczny nastrój.