Miś, to jedna z najbardziej znanych i ulubionych zabawek wszystkich dzieci. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka - Pluszowy Miś. Misie, niedźwiadki są też bohaterami bardzo wielu książek.

W związku z tym Biblioteka szkolna zorganizowała imprezę czytelniczą dla uczniów klasy IIIf oraz dzieci ze świetlicy szkolnej. Na  wszystkich pozostałych czytelników naszej szkolnej biblioteki czekały tego dnia słodkie niespodzianki za przeczytaną książkę o misiach właśnie.  Dzieci przyniosły swoje ukochane misiaki oraz inne przytulanki.  Były wierszyki i piosenki, informacje z „życia pluszowych misiów” oraz tych prawdziwych, brunatnych niedźwiedzi; zagadki, głośne czytanie, prace plastyczno-techniczne oraz słodki poczęstunek.

Zabawa była bardzo udana!