5 czerwca jest Światowym dniem Ochrony Środowiska. W związku z tym w naszej szkole zaplanowana została zabawa sprawdzająca  wiedzę  z  zakresu  ekologii i sozologii. Zadanie polegało na odszukaniu ukrytych kopert i wykonaniu poleceń.

Dodatkowo na holu szkoły przygotowana została wystawa ekologiczna.

30 maja tego roku wytypowane 3 – osobowe drużyny  klas IV – tych wzięły udział w zmaganiach sprawdzających wiedzę zdobytą na lekcjach przyrody. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Pierwsze miejsce klasa 4 a, drugie klasa 4 b a trzecie klasa 4 c.

Wszystkim gratulujemy zdobytej wiedzy.

Działacze Samorządu Uczniowskiego dla najmłodszych uczniów szkoły przygotowali czytankę i pogadankę związaną ze zdrowym żywieniem.

Aby zachęcić do zdrowych nawyków żywieniowych wspólnie wykonali zdrowe, kolorowe kanapki. Było smacznie i zdrowo.

Jak co roku chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie sprawdzającym wiedzę o Unii Europejskiej.

Pierwsze miejsce zajęła Hania Czuczwara z klasy 6 a, drugie miejsce zajęła Nel Kawczyńska z klasy 8 d a trzecie Adrian Teliczan z klasy 7 c.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

DZIEŃ BEZ ZADAŃ DOMOWYCH

Dnia 13 marca uczniowie naszej szkoły cieszyli się, ponieważ tego dnia nauczyciele nie zadawali zadań domowych.

KONKURS „ZNAWCA SERIALI”

Samorząd Uczniowski zaproponował udział i zabawę w konkursie „Znawca seriali”. Chętni uczestnicy mogli wykazać się swoją wiedzą na teście a także podczas odsłuchiwania muzyki z popularnych seriali.

I miejsce Nikola Stec – 7c

II miejsce Aleksandra Dmitruk – 5a

III miejsce Julia Legier – 7c

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział.