WSPÓLNY WYJAZD DO FUN JUMP PARK

25.01.2019 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego wybrali się na wycieczkę do Szczecina do Fun Jump Park. Było skocznie i wesoło. Musimy to powtórzyć!

„MIKOŁAJKI”

Jak co roku o tej porze zawitał do naszej szkoły Mikołaj przynosząc wszystkim uczniom naszej szkoły słodkie lizaki.

KONKURS NA „NAJDŁUŻSZY KLASOWY ŁAŃCUCH”

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie klasy IV – VIII do wykonania najdłuższego wspólnego łańcucha. Wyniki były imponujące i trudne do dokładnego zmierzenia. Wygrały jednak klasy 5 a i 5 b, których łańcuchy były długaśśśśśśśśśśśśne. Dziękujemy klasom 4a ,4b, 4e, 5c, 5e, 6a, 6d, 7b, 8b za udział.

KONKURS KLASOWY „Jeden duży liść”

Samorząd Uczniowski zaprosił klasy IV – VIII do jesiennej zabawy i wykonania DUUUUUUŻEGO LIŚCIA JESIENNEGO.

Wyniki są następujące:

I miejsce klasa 4 f

II miejsce klasa 5 b

III miejsce klasa 4 b

Wszystkim klasom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Dzień przed Świętem Zmarłych wybraliśmy się na cmentarz Komunalny. Sprzątaliśmy opuszczone groby i paliliśmy znicze.

26 października starsi uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece. Za najciekawsze przebrania zostały wręczone straaaaaszne nagrody. Podczas dyskoteki można było się delektować smacznymi piernikami.