DZIEŃ BEZ ZADAŃ DOMOWYCH

Dnia 13 marca uczniowie naszej szkoły cieszyli się, ponieważ tego dnia nauczyciele nie zadawali zadań domowych.

KONKURS „ZNAWCA SERIALI”

Samorząd Uczniowski zaproponował udział i zabawę w konkursie „Znawca seriali”. Chętni uczestnicy mogli wykazać się swoją wiedzą na teście a także podczas odsłuchiwania muzyki z popularnych seriali.

I miejsce Nikola Stec – 7c

II miejsce Aleksandra Dmitruk – 5a

III miejsce Julia Legier – 7c

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział.

WSPÓLNY WYJAZD DO FUN JUMP PARK

25.01.2019 r. członkowie Samorządu Uczniowskiego wybrali się na wycieczkę do Szczecina do Fun Jump Park. Było skocznie i wesoło. Musimy to powtórzyć!

„MIKOŁAJKI”

Jak co roku o tej porze zawitał do naszej szkoły Mikołaj przynosząc wszystkim uczniom naszej szkoły słodkie lizaki.

KONKURS NA „NAJDŁUŻSZY KLASOWY ŁAŃCUCH”

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie klasy IV – VIII do wykonania najdłuższego wspólnego łańcucha. Wyniki były imponujące i trudne do dokładnego zmierzenia. Wygrały jednak klasy 5 a i 5 b, których łańcuchy były długaśśśśśśśśśśśśne. Dziękujemy klasom 4a ,4b, 4e, 5c, 5e, 6a, 6d, 7b, 8b za udział.

KONKURS KLASOWY „Jeden duży liść”

Samorząd Uczniowski zaprosił klasy IV – VIII do jesiennej zabawy i wykonania DUUUUUUŻEGO LIŚCIA JESIENNEGO.

Wyniki są następujące:

I miejsce klasa 4 f

II miejsce klasa 5 b

III miejsce klasa 4 b

Wszystkim klasom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Dzień przed Świętem Zmarłych wybraliśmy się na cmentarz Komunalny. Sprzątaliśmy opuszczone groby i paliliśmy znicze.