Z okazji Święta Niepodległości uczniowie świetlicy włączyli się również w ogólnopolską akcję śpiewania Hymnu Państwowego o godzinie 11:11. Była to również okazja do pogadanki na temat symboli narodowych oraz okazywania im należnego szacunku.

MIKOŁAJKI

6 grudnia w naszej szkole pojawił się     Mikołaj, który dla grzecznych dzieci i dorosłych wręczył słodkie lizaczki. Okazało się, że wszyscy byli grzeczni.

DZIEŃ OWOCA

Aby wzmacniać u naszych uczniów nawyki zdrowego odżywiania 18 listopada przygotowaliśmy dla całej społeczności szkolnej owocowy poczęstunek. Wszystkim smakowało.

KONKURS NA „JESIENNY WYSTRÓJ SALI”

W związku z panującą za oknami jesienią uczniowie naszej szkoły przystroili sale lekcyjne. Członkowie Samorządu ocenili wysiłek uczniów.

I tak pierwsze miejsce zajęła klasa 7 c, drugie 5 d, a trzecie 4 a. Na wyróżnienia zasłużyły również klasy 8 a i 5 e.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dla uczczenia tego dnia Samorządowcy przygotowali słodkie medale wraz z kategoriami, które zostały wręczone nauczycielom szkoły. Dla wszystkich pracowników niepedagogicznych rozdaliśmy słodkie niespodzianki.