Dzień przed Świętem Zmarłych wybraliśmy się na cmentarz Komunalny. Sprzątaliśmy opuszczone groby i paliliśmy znicze.

26 października starsi uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece. Za najciekawsze przebrania zostały wręczone straaaaaszne nagrody. Podczas dyskoteki można było się delektować smacznymi piernikami.

26 października podczas przerw nasi uczniowie miło spędzali czas w rytmie różnych rodzajów muzyki.

Abyśmy wszyscy byli zdrowi dnia 24 października częstowaliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły zdrowymi owocami.

Było smaczniesmile

14 października jak co roku obchodziliśmy święto pracowników szkoły. W tym uroczystym dniu członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali słodkie serduszka  a w holu naszej szkoły pojawiła się wystawa „Wierszyki o nauczycielach”.