„MIKOŁAJKI”

Jak co roku o tej porze zawitał do naszej szkoły Mikołaj przynosząc wszystkim uczniom naszej szkoły słodkie lizaki.

KONKURS NA „NAJDŁUŻSZY KLASOWY ŁAŃCUCH”

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkie klasy IV – VIII do wykonania najdłuższego wspólnego łańcucha. Wyniki były imponujące i trudne do dokładnego zmierzenia. Wygrały jednak klasy 5 a i 5 b, których łańcuchy były długaśśśśśśśśśśśśne. Dziękujemy klasom 4a ,4b, 4e, 5c, 5e, 6a, 6d, 7b, 8b za udział.

KONKURS KLASOWY „Jeden duży liść”

Samorząd Uczniowski zaprosił klasy IV – VIII do jesiennej zabawy i wykonania DUUUUUUŻEGO LIŚCIA JESIENNEGO.

Wyniki są następujące:

I miejsce klasa 4 f

II miejsce klasa 5 b

III miejsce klasa 4 b

Wszystkim klasom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Dzień przed Świętem Zmarłych wybraliśmy się na cmentarz Komunalny. Sprzątaliśmy opuszczone groby i paliliśmy znicze.

26 października starsi uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece. Za najciekawsze przebrania zostały wręczone straaaaaszne nagrody. Podczas dyskoteki można było się delektować smacznymi piernikami.

26 października podczas przerw nasi uczniowie miło spędzali czas w rytmie różnych rodzajów muzyki.