Z okazji święta wszystkich nauczycieli Samorząd Uczniowski przygotował jak co roku słodki poczęstunek, życzenia oraz wystawę „Mój nauczyciel w podstawówce”.

Dnia 27.10.2017 r. odbyła się dyskoteka halloweenowa. Uczniowie szkoły zaprezentowali ciekawe stroje a opiekunki wręczyły nagrody za najlepsze przebranie. Było strrrrrrasznie super !

3 października przypomnieliśmy wszystkim uczniom naszej szkoły, że uśmiech jest ważny w życiu. Samorządowcy przygotowali plakaty z tej okazji

6 czerwca zaprosiliśmy uczniów do zaprezentowania swoich talentów. Był śpiew, taniec i dobra zabawa. I miejsce w kategorii starszaków zajęła Hania Tomczak 4 a, II – Julia Wilczyńska 6 a, III – Agata Łaszkiewicz 6 c, w kategorii maluchów I miejsce grupa akrobatyczna z klasy III e (M. Gołąb, A. Vsylevska, M. Śmigielska, K. Śmigielski, N. Zioło, M. Kacprzykowska, E. Hajewska, Z. Kamrat, M. Robaszewska), II – Kornelia Sadowska 1 a, III – Julia Bulik 2 f.

Tego dnia uczniowie zastanowili się w jaki sposób mogą przyczynić się do poprawy stanu środowiska. Przygotowali na zielonych listkach swoje postanowienia, które zostały powieszone przy sali 23 na Drzewku Postanowień.