KLASOWY KONKURS „ŚWIĄTECZNY PREZENT”

W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy, aby w klasach pojawiły pomysły na świąteczne opakowania. Bardzo dziękujemy klasie 6a i 7a za zaprezentowanie swoich prezentów.

KONKURS PLASTYCZNY „LIŚĆ”

Zachęciliśmy uczniów szkoły do rozwijania swoich zdolności plastycznych i wyobraźni organizując jesienny konkurs „Liść”.

Pierwsze miejsce zajęła Sandra Chełmińska 6 a,
drugie miejsce Łukasz Jaźwiński 6 a,
trzecie miejsce Julia Puczkarska 4 a.
Pozostałym uczestnikom dziękujemy, a byli to: K. Śliwa,
M. Korzeb, H. Pankiewicz, M. Podsiadło, A. Jankowska i M. Bryła.

Dnia 27.10.2017 r. odbyła się dyskoteka halloweenowa. Uczniowie szkoły zaprezentowali ciekawe stroje a opiekunki wręczyły nagrody za najlepsze przebranie. Było strrrrrrasznie super !

Z okazji święta wszystkich nauczycieli Samorząd Uczniowski przygotował jak co roku słodki poczęstunek, życzenia oraz wystawę „Mój nauczyciel w podstawówce”.

3 października przypomnieliśmy wszystkim uczniom naszej szkoły, że uśmiech jest ważny w życiu. Samorządowcy przygotowali plakaty z tej okazji