W październiku Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „Kolorowa jesień”. Każdy uczestnik miał dostarczyć kompozycję jesienną. Mogły to być plakaty, rysunki, stroiki, bukiety, kompozycje przestrzenne itp. wykonane z liści, mchu, gałęzi, kasztanów, żołędzi, jarzębiny itd. Podpisaną pracę należało złożyć do końca października: p. J. Puczkarskiej s. 23 lub p. I. Miętki s.12 lub p. E. Maik – świetlica szkolna.

W listopadzie członkowie SU głosowali i wyłonili następujących zwycięzców:

Klasy I – III

I miejsce – Julia Czyżak klasa I d

II miejsce  - Hania Czuczwara klasa I a

III miejsce  - Karol Erens klasa I d   

Klasy IV – VI

I miejsce – Natalia Drozdowska klasa V a

II miejsce  - Wiktoria Wolska klasa V a

III miejsce  - Aleksandra Hajdas klasa VI c

Wszyscy uczestnicy dostali miłe upominki a zwycięzcy nagrody, które mam nadzieję przyniosły im dużo radości.

GRATULUJEMY!