W styczniu bieżącego roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej. Zawody odbywały się w grupach wiekowych. Uczniowie klas 7-mych byli najmłodsi i rywalizowali z uczniami byłych gimnazjów.

Walka była nierówna, ale nasi uczniowie dzielnie walczyli i odpowiednio zajęli - dziewczęta 6-te miejsce, chłopcy -5 miejsce.

Na pochwałę zasługuje świetna forma bramkarza Szymona Skunecznego oraz zawodnika Jakuba Zembrzuskiego.
Dziewczęta klas 4-6 rozegrały emocjonujące zawody, awansowały do półfinałów i ostatecznie zajęły 4-te miejsce w turnieju.
Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4e–Maja Śmigielska, z kl. 5a–Julia Kubicka i Wiktoria Wiercińska, z kl. 5b–Klaudia Karpińska, Andżelika Sagan, z kl. 5d–Julia Czyżak, Inez Komorowska, Małgosia Kośka, Maja Wójcik, z kl. 6c–Julia Legier, Natalia Łagonda, z kl. 7d–Amelia Derlatka, Oliwia Woźniak, Lilianna Mic, Mateusz Grębicki, Patryk Hęglewicz, Kacper Niewadził, Ariel  Różycki, Szymon Skuneczny, Jakub Zembrzuski, z kl. 7b–Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Sara Szelągowska, Zuzanna Tokarska, Kacper Kisiel, Ignacy Łuczak, Jakub Urbala, Dawid Wireński, z kl. 7c–Robert Jamiński, Kamil Wójcik.

08.01.2018 r. w Hali OSiR w Stargardzie Młodzieżowy Ośrodek Sportowy  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentanci naszej szkoły spotkali się
z reprezentacjami następujących szkół: SP 6, SP 5, SP 11.Nasi zawodnicy wygrali wszystkie mecze w swojej grupie i awansowali do półfinałów, gdzie spotkali się z zawodnikami SP 3.Mecz zacięty i zakończył się remisem. O wygranej naszej drużyny zadecydowały rzuty karne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:4. W finale nasi zawodnicy spotkali się ponownie z drużyną SP 4. Niestety ten mecz przegrali 8:1 ostatecznie zajmując drugie miejsce w turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl.z kl. 5c – Jan Spławski, Z kl. 5d – Borys Mieczan, Ebi Zgiep, z kl. 6a – Michał Barszczewicz, Radek Domański, Kacper Jaroszewski, Tomek Marzec, Miłosz Stańczyk, z kl. 6b –Aleks Kuliński, Michał Spławski, Fabian Zaborowski, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, Kryspin Urban, z kl. 7b – Alan Łachowski, z kl. 7d – Oskar Seremak.

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 3o listopada 2017 r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zgłoszone drużyny podzielono na grupy. Nasi zawodnicy w swojej grupie rozegrali mecze z SP 11, SP Ińsko (mecze wygrane) i SP Marianowo (mecz przegrany). W półfinale spotkali się z zawodnikami SP 3 (mecz przegrany). Mecz o 3-cie miejsce miał dramatyczny przebieg- dopiero w decydującym secie nasi zawodnicy ulegli drużynie z SP Marianowo. Ostatecznie chłopcy zajęli czwarte miejsce turnieju.

Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6b – Mateusz Kolasiński, Alex Kuliński, Fabian Zaborowski, Hubert Ziarnik, z kl. 6c – Nikodem Ratkowski, Adrian Teliczan, , z kl. 7c – Alan Łachowski, z kl. 7d – Oskar Seremak.

W minioną środę, 22 listopada 2017 r. nasze szkolne zawodniczki pojechały do Wierzchowa na kolejny, już wojewódzki etap rozgrywek w unihokeja dziewcząt. Podczas turnieju rozegrały mecze z drużynami SP Pilchowo, SP Bierzwnik, SP Wierzchowo, SP Dobra.

Mecze były bardzo zacięte i ostatecznie nasze dziewczęta zajęły 5 miejsce w turnieju. Mistrzynie naszego powiatu wystąpiły w składzie:  z kl. 7B –Luiza Gabryelczyk, Nikola Klaużyńska, Oliwia Nadolska, Monika Rogowska, Zuzanna Tokarska; z kl. 7D – Lilianna Mic i Oliwia Woźniak.

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 12 grudnia 2017r. Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasze zawodniczki spotkały się w grupie z drużynami: SP 5 (przegrana), SP 4 i SP 8 (mecze wygrane). W półfinałach rywalizowały z drużyną SP 2 (przegrana). Ostatecznie  walczyły o 3 miejsce w turnieju- po zaciętym meczu uległy reprezentacji SP 11 i ostatecznie zajęły 4 miejsce w turnieju.

Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 5 b – Andżelika Sagan, z kl. 5 d – Maja Wójcik, z kl. 6 b- Zuzanna Batejko, Hanna Iwaszko, Wiktoria Leśniewska, z kl. 6 c – Dominika Kurczak, Julia Legier, Natalia Łagonda, Patrycja Nowińska, z kl. 7d – Amelia Derlatka.