W środę 11.12.13 r. na Hali OSiR odbyły się zawody międzyszkolne „Ale frajda z Mikołajem” dla klas I i II. Zawody zorganizował Młodzieżowy Ośrodek Sportowy, Młodzieżowy Dom Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie Szczecińskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Poziom klas II


W zawodach brało udział 8 drużyn drugoklasistów ze stargardzkich podstawówek. Drużyny podzielono na dwie grupy. Grupa I – SP 2, SP 4, SP 6, SP 7, grupa II-  SP 1, SP 3, SP 5, SP 8. Z rywalizacji grupowej do ścisłego finału przeszły po dwie najlepsze drużyny. Z grupy I – SP 4 i SP 7, a z grupy II SP 1 i SP 3. Podczas zmagań finałowej czwórki najlepsza okazała się SP 3, natomiast uczniowie naszej szkoły wywalczyli III miejsce i  puchar dla szkoły.

SP 7 w poziomie klas drugich reprezentowali: Amelia Jankowska 2a, Ola Jaskulska 2a, Julia Legier 2b, Patrycja Nowińska 2b, Hania Pankiewicz 2a, Nikola Puzio 2a, Michał Barszczewicz 2a, Adam Kozłowski 2b, Alex Kuliński 2b, Nikodem Ratkowski 2d, Maciek Rogoziński 2c, Michał Spławski 2c.

Poziom klas I

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Paulina Pryciak, Amelia Radlińska, Roksana Kowalska, Antonina Mikołajczak, Hanna Czuczwara, Wiktoria Wiercinska, Kamil Bułygo, Tymoteusz Olszewski, Dawid Podgórski i Damian Weryk. Wszyscy zawodnicy dzielnie pokonywali konkurencje, do szkoły wrócili z pamiątkowym dyplomem.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.