17.01.2014 r. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej odbył się w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy.

Nasi zawodnicy spotkali się w grupie z SP Rzeplino (przegrana 4:6), z SP 5 (wygrana  5:0). Ostatecznie w grupie chłopcy zajęli 2 miejsce i walczyli z SP Rzeplino o 3 miejsce w turnieju. Mecz był zacięty i skończył się przegraną naszych chłopców 4:6. Ostatecznie chłopcy zajęli w turnieju  4 miejsce.

 


 

Naszą szkołę reprezentowali: z klasy 6a- Patryk Hilwani, Patryk Amroży, Marek Purchalak, z klasy 6b – Szymon Sadłowski, Błażej Janeczek,  z klasy 6c – Maciej Krychowski, Dominik Chrząszcz, z klasy 6d – Miłosz Kurczewski, Krystian Mądrowski, z klasy 5b – Adrian Drozd, z klasy 5c – Oliwer Korolczuk, z klasy 5d - Patryk Pasierbek, z klasy 4d – Marcel Wierciński. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!