31.01.2014 r. Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie  zorganizował  Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Turniej odbył się w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Nasze zawodniczki spotkały się w grupie z SP5 (wygrana 3:0), z SP 3 (remis 2:2), z SP Dobrzany (przegrana 0:7). Ostatecznie w grupie dziewczęta zajęły 2 miejsce i walczyły z SP Rzeplino o 3 miejsce w turnieju. Mecz był zacięty i skończył się remisem 2:2.
O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które nasze zawodniczki wygrały 4:3, ostatecznie zajmując w turnieju  3 miejsce.


Naszą szkołę reprezentowały: z klasy 6a- Ola Pondo, Julia Stradomska, Zuzanna Komisarczyk, z klasy 6b – Joanna Plachcińska, z klasy 6c – Alicja Łopusiewicz, Julia Dudka, z klasy 6d – Ola Politewicz, z klasy 5c – Alicja Woźniak, z klasy 4b- Paulina Nowicka, z klasy 4d - Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz. Gratulujemy naszym zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów!