Pierwsze zmagania uczniów stargardzkich szkół podstawowych w 2014 roku w pływaniu miały miejsce w dniu 01 lutego 2014 roku, podczas rozgrywania „3-ej Soboty Pływackiej Edycji roku szkolnego 2013/2014” na pływalni Gimnazjum Nr 4 im. Noblistów Polskich.

W zawodach pływackich udział wzięło 164 uczniów stargardzkich szkół.

Uczniowie startowali na dystansach 25 m stylem dowolnym - przedszkolaki oraz klasy I i II, oraz 50 m stylem dowolnym - uczniowie klas III,IV,V i VI. Na zakończenie każdego z bloków startowych, dokonano dekoracji wszystkich uczestników. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, pierwszych troje w danej konkurencji i z zachowaniem podziału na zawodników „Neptun” i niezrzeszonych otrzymało medale.

Po zakończeniu każdego bloku, rozegrano sztafety 4 x 50 m stylem dowolnym dziewczynek i chłopców klas IV – VI oraz klas I – III.

Galeria zdjęć

 

Oto wyniki naszych uczniów:

ROCZNIK 2006:

1.Hanna Czuczwara   Kl. I A            czas - 0:24,30

2. Justyna Ogrodowczyk Kl. I A czas - 0:26,28

8. Teresa Hołubowska Kl. II D czas- 0:36,06          

9. Natalia Brzozowska Kl. II C czas-  0:39,09

 

ROCZNIK 2005 DZIEWCZĘTA:  

7.Nicola Osuch kl.III A czas - 0:27,78

15. Amelia Jankowska kl.III A czas - 0:43,85

17. Julia Wilczyńska   kl.III A czas -              0:48,07

 

ROCZNIK 2005 CHŁOPCY:

3. Marcel Burghardt   kl. II B czas - 0:24,16

4. Łukasz Jaźwiński   kl. II A czas - 0:24,44           

8. Oskar Seremak kl.III E  czas - 0:30,38     45

9. Adam Kozłowski   kl.II B czas - 0:31,78 

12. Bartosz Kaźmierczak kl.III E czas - 0:37,47

 

ROCZNIK 2004 DZIEWCZĘTA:  

5. Gabriela Kunicka   kl. III D czas -            0:46,56           

10. Maja Farbotko kl. III A  czas -1:03,90

13. Zuzanna Tokarska kl. III B – czas 1:05,69

16. Martyna Osuch kl. III A – czas -1:21,78

 

ROCZNIK 2004 CHŁOPCY:

6. Aleksander Grabarczyk kl.            IV D   czas - 0:43,64

10. Bartłomiej Trzciński kl. IV D  czas -  0:56,13

17. Michał Kaczyński kl.III A  czas - 1:15,22

 

ROCZNIK 2003 DZIEWCZĘTA:  

3. Patrycja Jaźwińska IV C czas - 0:41,75

9. Izabela Zarzycka    IV B czas - 0:56,22

12. Alicja Iwanowicz V D czas - 1:18,85

 

ROCZNIK 2003 CHŁOPCY:

2. Robert Romanowski kl.IV C czas– 0:35,44

 

ROCZNIK 2002 DZIEWCZĘTA:

2.Emma Sobczak VB 0:40,35

5.Selenay Bakir VD   0:43,15

11.Wiktoria Krakowska V C  0:57,63

15.Marcelina Iwanek  V C     1:07,59

 

ROCZNIK 2002 CHŁOPCY:

3.Oliwer Korolczuk    V C     0:38,09

 

ROCZNIK 2002 DZIEWCZĘTA:

3.Zuzanna Mysiorek   VIA    0:33,34           

5.Zuzanna Komisarczyk        VIA    0:39,00

 

ROCZNIK 2001 CHŁOPCY:

3.Patryk Amroży        VIA                0:35,22

 

SZTAFETY:

DZIEWCZĘTA KL.IV – VI:

1. MIEJSCE – SP 7    2:41,34

            1.         Emma SOBCZAK                 

            2.         Patrycja JAŹWIŃSKA                    

            3.         Zuzanna KOMISARCZYK 

            4.         Zuzanna Mysiorek

 

CHŁOPCY KL. IV - VI

3. MIEJSCE SP 7      2:49,00           

            1.         Robert ROMANOWSKI                 

            2.         Oliwer KOROLCZUK                    

            3.         Bartłomiej TRZCIŃSKI                   

            4.         Patryk AMROZY                 

 

 

DZIEWCZĘTA KL. I - III

2. MIEJSCE SP 7     3:50,41

            1.         Hanna CZUCZWARA „Wiki”                     

            2.         Justyna OGRODOWCZYK

            3.         Gabriela KUNICKA              

            4.         Maja FARBOTKO               

 

CHŁOPCY KL. I - III

3. MIEJSCE SP 7      3:49,47          

            1.         Marcel BURGHART             

            2.         Łukasz JAŹWIŃSKI

            3.         Bartłomiej TRZCIŃSKI                    

            4.         Adam KOZŁOWSKI