W dniach 07 i 11 lutego 2014 r. w sali gimnastycznej SP 3 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do udziału w zawodach zgłosiło się pięć stargardzkich szkół. Zawody przebiegały wg zasady „każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta rozegrały 4 mecze: z SP 3 (przegrana 8:22), z SP 6 (wygrana 25:22), z SP 4 (wygrana 10:8), z SP 5 (wygrana 21:0).

Dzięki tak wspaniałej postawie naszych zawodniczek nasza szkoła zajęła ostatecznie drugie miejsce w turnieju.

 


Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a – Zuzanna Komisarczyk, Ola Pondo, Julia Stradomska, Zuzanna Mysiorek, z klasy 6b – Joanna Płachciska, Weronika Dadełło, Nikola Górska, z klasy 6 c – Alicja Łopusiewicz, Julia Dudka, z klasy 6 d – Nikola Dudek, Ola Politewicz z klasy 5 c – Ola Oberda, z klasy 4 d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewcz.

Gratulacje dla naszych walecznych dziewcząt!