Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował rozgrywki dla powiatu stargardzkiego. Dziewczęta grupy wiekowej rocznik 2002 i młodsze podzielono na dwie grupy:Grupa A

SP Nr 7 – SP Dolice       1 : 1

SP Nr 5 – SP Nr 7          1 : 1

Kolejność w grupie:

1.SP Nr 5    –   4 pkt. 4:1 bramki

2.SP Nr 7    –   2     2:2

3.SP Dolice –   1     1:4

Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: z kl. 4 d – Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur, z klasy 4 b – Paulina Nowicka, z klasy 5 c – Joanna Ciaputa, Wiktoria Krakowska, z klasy 5 d – Laura Jaroszewska. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie walczyły o trzecie miejsce w turnieju- zacięty mecz z SP 8 zakończył się remisem i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Szczęście sprzyjało przeciwniczkom i mecz zakończył się wynikiem 1:2 w rzutach karnych.

Kolejność końcowa

1.Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu

2.Szkoła Podstawowa Nr 5 w Stargardzie

3.Szkoła Podstawowa Nr 8 w Stargardzie

4.Szkoła Podstawowa Nr 7 w Stargardzie

Chłopcy w składzie: z klasy 3d – Jan Politewicz, 4b – Dawid Kłosowicz, 4d – Marcel Wierciński, 5a – Jakub Ćwiek, Michał Makowski, 5c – Dawid Steć, 5d – Jakub Gębicki, Jakub Nowak w eliminacjach zmierzyli się:

SP Nr 7 – SP Ińsko                0 : 3

SP Nr 8 – SP Nr 7                   1 : 0

SP Nr 7 – SP Chlebówko         1 : 2

Ostatecznie zajęli 4 miejsce w grupie.