W dniu 28.03.2014r. w Hali OSiR w Stargardzie Szczecińskim zostały zorganizowane zawody sprawnościowe „Ale Frajda ” dla klas III i IV. Zgłoszone drużyny podzielono na dwie grupy. Reprezentacja klas III z naszej szkoły trafiła do grupy A razem z SP 5, SP 2 i SP 6. W swojej grupie zajęli czwarte miejsce i nie awansowali do finału. W finale wygrała drużyna SP 3. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 3 a: Maja Farbotko, Michał Kaczyński, Oskar Kwasigroch, Maciek Wiśniewski, z kl. 3 b: Luiza Gabryelczyk, Zuzia Tokarska, z kl. 3 c: Kasia Olejnik, z kl. 3 d: Jakub Zembrzuski, Jan Politewicz, Maciek Sawicki, z kl. 3 e: Nel Kawczyńska, Ola Słowińska.

 

 

Po zawodach klas III-ich przyszła kolej na sportowców z klas IV-tych. Po losowaniu nasza drużyna startowała w grupie B wraz z SP 1 i SP 6. W eliminacjach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do finału, do którego zakwalifikowały się także SP 1, SP 3 i SP 5. Finał był zacięty i bardzo męczący, nasi zawodnicy zajęli w nim IV-te miejsce. Całą rywalizację po dogrywce wygrała SP 5. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 4 a: Jakub Jaremczak, z kl. 4 b: Jakub Spławski, Oliwia Słomian, Dawid Kłosowicz, Paulina Nowicka, z kl. 4 c: Jacek Basiak, Natalia Majewska, Zuzanna Soboń, z klasy 4 d: Olek Grabarczyk, Oliwia Gryczuk, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur, Marcel Wierciński

Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a dzieci słodycze.