We wtorek, 15 kwietnia 2014 r. odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Stargardzkiego. Reprezentacje 12 szkół Powiatu Stargardzkiego walczyły o puchar w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta zdobyły 143 punkty i zajęły ostatecznie IV miejsce, a chłopcy, z dorobkiem 116 punktów  – VII miejsce.

 

 

 

 

 

 

 

 


 Oto miejsca i zdobycze punktowe poszczególnych uczniów naszej szkoły:

 W biegu dziewcząt klas IV-tych uczestniczyło 61 zawodniczek- Mazur Kornelia 4d - 4 miejsce - 27 punktów; Stępień Julia 4a – 19 miejsce-12 punktów; Łopusiewicz Julianna 4d-23 miejsce – 8 punktów.

W biegu dziewcząt klas V-tych uczestniczyły 72 zawodniczki - Woźniak Wiktoria 5a –13 miejsce-18 punktów; Jaroszewska Laura 5d - 37 miejsce; Woźniak Alicja 5c - 44 miejsce; Iwanek Marcela 5c - 45 miejsce; Wolska Wiktoria 5a – 49 miejsce; Wolff Nicole 5d – 65 miejsce.

W biegu dziewcząt klas VI-tych uczestniczyło 68 zawodniczek- Stradomska Julia 6a – 2 miejsce - 29 punktów; Łopusiewicz Alicja 6c - 3 miejsce – 28 punktów; Staropiętka Joanna 6c- 21 miejsce – 10 punktów; Gliwa Daria 6d – 25 miejsce – 6 punktów; Kuczyńska Aleksandra 6a – 28 miejsce – 3 punkty; Politewicz Aleksandra 6d – 29 miejsce- 2 punkty; Dadełło Weronika 6b- 31 miejsce; Mysiorek Zuzanna 6a – 39 miejsce;  Pondo Aleksandra 6a- 42 miejsce; Dudka Julia 6c – 65 miejsce; Szyszko Karolina 6a – 66 miejsce.

W biegu chłopców klas IV-tych uczestniczyło 82 zawodników -Trzciński Bartek 4d – 8 miejsce – 23 punkty; Grabarczyk Aleksander 4d – 14 miejsce-18 punktów; Tertoń Marcel 4a – 39 miejsce; Langner Kacper 4d – 55 miejsce; Jaremczuk Jakub 4a – 61 miejsce; Spławski Jakub 4b – 71 miejsce;

W biegu chłopców klas V-tych uczestniczyło 67 zawodników- Drozd Adrian 5b – 3 miejsce - 28 punktów; Brudno Piotr 5c – 15 miejsce -16 punktów; Chojna Michał 5d – 24 miejsce - 7 punktów; Ćwiek Jakub 5a – 63 miejsce; Nowak Jakub 5d – 64 miejsce.

W biegu chłopców klas VI-tych uczestniczyło 57 zawodników- Sadłowski Szymon 6b – 13 miejsce-18 punktów; Kurczewski Miłosz 6d – 23 miejsce – 8 punktów; Siatkowski Wiktor 6b – 33 miejsce; Chawryło Michał 6c – 34 miejsce; Kluczek Jakub 6a – 47 miejsce; Hilwani Patryk 6a – 53 miejsce.