Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował rozgrywki w mini piłkę nożną dziewcząt i chłopców. 24 kwietnia na stadionie przy ul. Ceglanej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Nasi zawodnicy w grupie spotkali się z SP 3 i SP 5 i zajęli 3 miejsce w swojej grupie (wszystkie drużyny miały po 3 punkty-o kolejności w grupie decydowała ilość strzelonych bramek) i nie awansowali do finałów. Naszą szkołę reprezentowali: z kl. 6a: Patryk Hilwani, z kl. 6b: Szymon Sadłowski, Błażej Janeczek, z kl. 6c: Dominik Chrząszcz, z kl. 6 d: Krystian Mądrowski, z kl. 5b; Janek Liśkiewicz,  Adrian Drozd, z kl. 5d: Dawid Rezaeian, Michał Chojna, Kuba Nowak, Kuba Gębicki, z kl. 4d: Bartek Trzciński.


29 kwietnia na stadionie przy ul. Ceglanej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Reprezentantki naszej szkoły spotkały się w grupie z SP Chociwel, SP4 i SP 3. Dziewczęta zajęły 4 miejsce w swojej grupie i nie awansowały do finału. Naszą szkołę reprezentowały: z kl. 6a: Ola Pondo i Zuzanna Komisarczyk, z kl. 6b: Asia Płachcińska, z kl. 6c: Ala Łopusiewicz, Julia Dudka, z kl. 6d: Natalia Wraga, z kl. 5c: Ola Oberda, Ala Woźniak, Asia Ciaputa, z kl. 5d: Martyna Czurak, z kl. 4d: Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur, Oliwia Gryczuk.

07 maja miał miejsce Turniej Mini Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2003 i młodsi. W swojej grupie nasi piłkarze spotkali się z reprezentacjami SP Dobropole, SP 6 i SP 8. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce w grupie i nie awansowali do finałów. Naszą szkołę reprezentowali z kl. 3 d: Janek Politewicz, z kl. 4a: Kuba Jaremczak, Kuba Słoński, Marcel Tertoń, z kl. 4b: Patryk Czerczak, Kuba Spławski, Mateusz Śliwa, z kl. 4c: Bartek Jasiak, Sebastian Ksiądz, Mateusz Podgórski, z kl. 4d: Olek Grabarczyk, Bartek Trzciński, Marcel Wierciński.