W dniach 30.04 – 2.05.2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrano finały XIV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Finały poprzedziły rozgrywki na kolejnych szczeblach eliminacji. Uczniowie z naszej szkoły zakończyli swój udział na etapie powiatowym.

Podczas tych rozgrywek dwoje uczniów z naszej szkoły- Oliwia Gryczuk i Janek Politewicz zostali zauważeni i dołączyli jako wsparcie drużyn, które awansowały dalej. Oliwia zakończyła udział w rozgrywkach na etapie wojewódzkim, natomiast Janek wraz z drużyną z Dolic dotarł aż do finałów na Stadionie Narodowym jako reprezentacja województwa zachodniopomorskiego.


Nasz uczeń z klasy III d rozegrał 6 meczy, w których strzelił 5 bramek! Ostatecznie drużyna naszego województwa zajęła 5 miejsce w turnieju. Dzięki dobrej grze naszego ucznia w Warszawie był także akcent naszego miasta i szkoły. Wielkie gratulacje.