Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dniu 20 maja 2014r.na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Dziewczęta w składzie: z kl. 6a- Ola Pondo, Zuzanna Mysiorek, z kl. 6b-Weronika Dadełło, z kl. 6c-Julia Dudka, Alicja Łopusiewicz, z kl. 6d -Ola Politewicz walczyły dzielnie zdobyły łącznie 907 punktów i ostatecznie zajęły II miejsce w zawodach.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: z kl. 6a - Patryk Ambroży, Kamil Hoffa, z kl. 6b – Szymon Sadłowski, z kl. 6c – Kacper Jarosz, z kl. 6d Krystian Mądrowski, Dominik Mańczuk. Rywalizacja była zacięta - chłopcy zdobyli wspólnie 833 punkty i ostatecznie uplasowali się na III miejscu.


Gratulacje dla naszych wspaniałych sportowców.