W sobotę, 14 czerwca z okazji Dnia Sportu w ramach Dni Stargardu odbyły się Zawody Pływackie klas II i III Stargardzkich Szkół Podstawowych.

Z naszej szkoły w zawodach brali udział: Marcel Burghard 2b, Łukasz Jaźwiński 2a, Tomasz Marzec 2a, Kamil Wójcik 3c, Maciej Bogdański 3c, Jakub Zembrzuski 3d, Mateusz Grębicki 3d, Paul Jakub 3a, Seremak Oskar 3e, Urbala Jakub 3b, Jaskulska Aleksandra 2a, Hołubowska Teresa 2d, Kunicka Gabrysia 3d, Tokarska Zuzia 3b, Farbotko Maja 3a, Ogrodowczyk Nikola 3d, Słowińska Aleksandra 3e.


Nasi uczniowie wywalczyli 5 medali indywidualnych:

Gabrysia Kunicka – złoty medal w kategorii Dziewczynki klas 3 - grzbiet

Marcel Burghard – złoty medal w kategorii Chłopcy  klas 2 - dowolny

Aleksandra Jaskulska – srebrny medal w kategorii Dziewczynki klas 2 - dowolny

Zuzia Tokarska  – srebrny medal w kategorii Dziewczynki klas 3 - grzbiet

Łukasz Jaźwiński – srebrny medal w kategorii Chłopcy klas 2 - dowolny

Uczniowie naszej szkoły zdobyli także I miejsce, a tym samym puchar dla szkoły, w sztafecie, w której popłynęli: Maja Farbotko, Gabrysia Kunicka, Zuzia Tokarska, Nikola Ogrodowczyk,  Marcel Burghardt, Łukasz Jaźwiński, Kamil Wójcik oraz Maciej Bogdański.

 Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.