W minioną sobotę, 14 czerwca z okazji Dni Stargardu zorganizowano XXII Stargardzki Bieg Uliczny. Najpierw odbył się bieg przedszkolaków, a następnie do startu przygotowali się uczniowie szkół podstawowych - kolejno rocznikami, z podziałem na dziewczęta i chłopców. Pokonali dystans 900 m, biegnąc ulicą Szczecińską. Oczywiście nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

Oto wyniki naszych uczniów:

dziewczęta kl. IV-te: 4 miejsce – Kornelia Mazur kl.IVD, 12 miejsce –Anna Mordas kl.IVC, 14 miejsce – Julia Stępień kl.IVA, 22 miejsce – Ola Tyczkowska kl.IVA, 26 miejsce – Oliwia Gryczuk kl.IVD;

chłopcy kl. IV-te: 4 miejsce Marcel Wierciński kl.IVD, 6 miejsce – Bartek Trzciński kl.IVD, 9 miejsce – Jacek Basiak kl. IVC, 12 miejsce – Kacper Langner kl. IVD, 49 miejsce – Szymon Paul kl. IVD;

dziewczęta kl. V-te: 12 miejsce – Laura Jaroszewska kl. VD, 14 miejsce – Kornelia Kłosowska kl. VB;

chłopcy kl. V-te:32 miejsce Łukasz Markowiecki kl. VA, 33 miejsce - Wojtek Fiszer kl. VC;

dziewczęta kl. VI-te: 4 miejsce – Julia Stradomska – kl. VIA, 11 miejsce Ola Politewicz kl. VID, 15 miejsce – Ola Kuczyńska kl. VIA, 18 miejsce - Zuzanna Mysiorek kl. VIA, 21 miejsce – Joanna Staropiętka kl. VIC, 30 miejsce – Paula Szabat kl. VID, 36 miejsce – Julia Foder kl. VIC,;

chłopcy kl.VI-te: 5 miejsce Kamil Hoffa kl. VIA, 6 miejsce – Patryk Amroży kl. VIA, 13 miejsce – Michał Chawryło kl. VIC.