W dniach 16 i 17 września 2014r. odbył się V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR DONALDA TUSKA w piłkę nożną dziewcząt i chłopców etap powiatowy. Zawody zostały rozegrane w kategoriach rocznikowych 2001-2002 i 2003-2004.

Nasi uczniowie świetnie się spisali –  młodsze dziewczęta zajęły II miejsce w swojej kategorii wiekowej, starsze – zajęły III miejsce; chłopcy młodsi – IV miejsce, a chłopcy starsi – wygrali swoją grupę wiekową. Do finałów wojewódzkich awansowały młodsze dziewczęta i starsi chłopcy.


 

Skład drużyny dziewcząt starszych –  uczennice gimnazjum: Julia Stradomska, Ola Pondo, Zuzia Komisarczyk, Julia Dudka,  z kl. 6d – Martyna Czurak, Laura Jaroszewska, z kl. 6c – Ola Oberda, Ala Woźniak, Asia Ciaputa..

Dziewczęta młodsze wystąpiły w składzie: z kl. 5 d- Oliwia Gryczuk, Kornelia Mazur i Julianna Łopusiewicz, Paulina Kraskowska; z kl. 5 c Natalia Majewska, Ania Mordas; z kl. 5 b – Paulina Nowicka, Agata Kruk.

Młodsi chłopcy wystąpili w składzie: z kl. 4a – Maciek Wiśniewski, Kuba Paul; z kl. 4b – Dawid Wireński; z kl. 5a – Marcel Tertoń, Kuba Jaremczak, Kuba Słoński; z kl. 5 b – Dawid Kłosowicz, z kl. 5d – Kacper Langner, Marcel Wierciński, Bartek Trzciński, Bartek Baranowski.

Skład drużyny chłopców starszych: - uczeń gimnazjum – Krystian Mądrowski,; z kl. 6a – Michał Makowski, Kuba Ćwiek; z kl. 6b – Adrian Drozd, Jan Liśkiewicz; z kl. 6c – Oliwer Karolczuk,; z kl. 6d – Dawid Rezaeian, Kuba Gębicki, Kuba Nowak, Michał Chojna.


Oliwia Gryczuk z kl. 5d i Dawid Rezaeian zostali najlepszymi zawodnikami turnieju i zdobyli pamiątkowe statuetki.

Gratulujemy zawodniczkom i trzymamy kciuki na dalszych etapach rywalizacji!