W dniach 24-25 września 2014 r. odbyły się zawody na szczeblu wojewódzkim TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA.

Chłopcy rozegrali swoje mecze w Nowogardzie, gdzie oprócz nich wystąpiły drużyny z SP Nowogard, SP Resko, SP Rentowo, SP Dobropole. Nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce w turnieju – wygrali z SP Resko 4:2, z SP Nowogard był remis 2:2, o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które wygrali zawodnicy z Nowogardu 2:1.

 

Nasi zawodnicy wystąpili w składzie: z kl. 6a – Jakub Ćwiek, Michał Makowski, z kl. 6b –Kacper Balik, Adrian Drozd, Jan Liśkiewicz, z kl. 6d – Michał Chojna, Jakub Grębicki, Jakub Nowak. Drużynę naszą zasilili jeszcze Krystian Mądrowski z Gim. Nr 3 oraz Bartek Mucha z SP 3.

 

Nasze dziewczęta na turniej wyjechały do Suchania, gdzie zajęły 1 miejsce wygrywając z miejscową drużyną 5:0 ( 4 bramki zdobyła Oliwia Gryczuk, jedną – Paulina Nowicka). Pozostałe, zgłoszone do turnieju drużyny nie stawiły się na zawodach oddając walkowera.

 

W naszym składzie wystapiły: z kl. Z kl. 5a – Julia Stępień, z kl. 5b – Agata Kruk, Paulina Nowicka, z kl. 5c – Natalia Majewska, Anna Mordas, z kl. 5d – Oliwia Gryczuk, Paulina Kraskowska, Julianna Łopusiewicz, Kornelia Mazur.

 

Wielkie gratulacje dla naszych zawodników! Życzymy dalszych sukcesów!