W czwartek, 09 października 2014 roku w Hali Miejskiej odbyła się uroczystość sportowego  podsumowania ubiegłego roku szkolnego 2013/14.

Według rankingu prowadzonego przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy nasza szkoła zajęła drugie miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Podstawowych Powiatu Stargardzkiego.

Na ten sukces zapracowali uczniowie, którzy reprezentowali SP 7 w następujących dyscyplinach: biegi przełajowe, unihokej, tenis stołowy, piłka siatkowa, piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka nożna, czwórbój lekkoatletyczny, trójboje lekkoatletyczne, sztafety szkolne.

Przedstawiciele naszej szkoły - p. dyrektor Sławomir Kuczyński, p. Paweł Trejgis oraz dwoje uczniów – Martyna Czurak i Dawid Rezaeian oboje z kl. 6d odebrali okazały puchar oraz czek na zakup sprzętu sportowego.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy równie wysokich sukcesów w bieżącym roku szkolnym!